Büyük Kırmızı Balon

 

 

 

 

 

Uzun zamandır yüksek irtifa projeleri yapmak niyetindeyim ve bu amaçla büyük balonlar bırakıyorum. İşte bunlardan biri yukarıda görülüyor.

Bu balona doldurduğum hidrojeni kendim üretiyorum ancak reaksiyon dikkat Viagra 100mg edilmezse yakıcı ve kör edebilecek kimyasallar içerdiği ve sitemi çoğunlukla 18 yaş altı gençler takip ettiği için bu konuda burada bilgi vermem doğru olmayacak. Bu sebeple sadece fotoğraf ve videoyu paylaşıyorum.

3 thoughts on “Büyük Kırmızı Balon

  1. Kapali alanda yapmamak lazim dolum islemini, zira hidrojen gazi patlayici ve her hangi bir sebep olmadan spontane tutusma ihtimali var (bkz: http://www.hse.gov.uk/research/rrpdf/rr615.pdf). Boyle bir durumda kapali alanda olursaniz, yaralanma ihtimaliniz cok daha yuksek.

    Tabi sizin guvenliginiz sizi ilgilendirir sadece ama ben yine de uyarmak istedim. Size bisey olsun istemeyiz, ozellikle de Turkiyeden tasinma ile ilgili yaziniz vasitasiyla blogunuzu kesfettimizden beri.

  2. Melih Abi, “dikkat edilmezse yakıcı ve kör edebilecek ” derken göz ile yada deri ile temas durumunda mı yoksa ortaya çıkan gazların solunması durumunda mı göz için tehlike ortaya çıkıyor?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *